FOTO  ŽKK Zrinjski 2010: Plemkinje svladale ŽKK Spars 69:59

žkk zrinjski-žkk spars
Danas smo na domaćem terenu u sklopu 4. kola KS BH A1 lige odigrali utakmicu sa ekipom "ŽKK Spars" iz Brčko Distrikta.  U samom početku u susret smo ušli pod velikom tremom, sve lake poene nismo realizirali a protivnici su to i kažnjavali. Na poluvremenu gošće su vodile 4 poena, ali u trećoj četvrtini ulazimo hrabrije i odlučnije, popravljamo segmente igre koji su falili u prvom poluvremenu što na koncu vodi do pobjede. Rezultat na kraju susreta je glasio 69:59, rekla je za naš portal Nikolina Pandža trenerica Zrinjskog.

ZKK Zrinjski 2010:  M. Knezović 4, K. Pavlović 7, L. Begić 26, L. Bošnjak 15, M. Pranjic 8, M. Jurič, I. Šakota 2, L. Raspudić 7, A. Zelenika, I. Đolo, P. Leko, K. Lasić.
Trenerica: Nikolina Pandža

U drugoj utakmici 4.kola ekipa ŽKK Konjic je savladala ekipu BHN Bugojno rezultatom 49:48.