Odlična večer Bojana Bogdanovića

Bojan Bogdanović
AP Images

Utah Jazz ugostio je Chicago Bullse i upisao pobjedu 113:106. Jazzeri su imali kontrolu nad susretom, Bullsi su u završnici smanjili na minus tri, ali nisu se potpuno priključuje.

Ovo je Bullsima već šesti uzastopni poraz, a Jazzeri su upisali čak osmu uzastopnu pobjedu. Činilo se tijekom prvog poluvremena da će Jazzeri glatko slaviti, već tu su došli do dvoznamenkaste prednosti, ali propustili su već tada riješiti pitanje pobjednika.

U trećoj četvrtini Bojan Bogdanović imao je dobro razdoblje, ubacio je devet poena u seriji Jazzera 16:4 koja je odvela Utah na 78:66. Općenito je Bogdanović odradio dobru utakmicu, a upisao je i najviše skokova ove sezone, uhvatio ih je osam. Susret je završio sa 18 poena (7/11 za dva, 1/4 za tri, 1/1 slobodna), šest skokova je uhvatio u obrani te dva u napadu, a nije imao nijednu izgubljenu loptu.

Vrlo dobro odigrali su i Donovan Mitchell s 26 poena i pet asistencija te s po 19 poena Rudy Gobert (13 skokova) i Jordan Clarkson.

Kod Bullsa Thaddeus Young ubacio je 25 poena uz sedam skokova, a Zach LaVine 23 poena uz pet skokova.