FOTO/VIDEO  LUDA ZAVRŠNICA Ervin u posljednjim sekundama pogodio za pobjedu Zrinjskog

Ervin HKK Zrinjski

Košarkaši HKK Zrinjski večeras su na svom parketu u dramatičnoj završnici svladali ekipu Promo rezultatom 84:82. Sedam sekundi do kraja utakmice semafor je pokazivao rezultat 82:82, a onda je samo sekundu prije kraja pogodio za dva poena Ervin

Imali su plemići cijelu utakmicu prednost. Pripala im je prva četvrtina, a na predah se otišlo s vodstvom Zrinjskog 46:40

I u trećoj četvrtini Nikolićevi igrači su zadržali prednost te je ista završila vodstvom Zrinjskog 63:59. No, u posljednjoj četvrtini stvari su se zakomplicirale. Stigli su gosti do čak pet poena prednosti. Na scenu tada stupa Tihomir Vranješ koji serijom koševa donosi izjednačenje, a ključnu rolu je na kraju odigrao već spomenuti Amerikanac Ervin.

Imali su gosti posljednji napad, ali njihov šut bio je neprecizan.

Najbolji u redovima Plemića večeras je bio Vranješ s odličnih 29 poena, dok je Amerikanac Ervin ubacio 19 koševa. U gostujućoj momčadi najbolji je pak bio Mickey sa 17 ubačenih poena.

U idućem kolu Plemići gostuju kod Mladosti.