VIDEO  Bojan Bogdanović u dvije sekunde dobio dvije tehničke, teren napustio na početku drugog poluvremena

Bojan Bogdanović tehnička

Bojan Bogdanović odigrao je daleko najskromniju utakmicu sezone i postigao samo pet poena u porazu Detroit Pistonsa u New Orleansu 104:98. Nije dobio ni priliku ostvariti svoj standardni učinak jer je početkom drugog poluvremena isključen, nakon što je u razmaku od dvije sekunde dobio dvije tehničke.

Igrala se treća minuta treće četvrtine kada je Bogdanović u prolazu nešto dobacio sucu, koji je istog trena zazviždao. Bogdanović je odmahnuo rukom, a sudac je zazviždao i drugi put te ga poslao u svlačionicu. Njegovi suigrači nakon toga su ipak odigrali jako dobro i smanjili zaostatak, ali nisu uspjeli preokrenuti.

Do tog trenutka Bogdanović je bio u igri 20 minuta, ali nije mu išao šut. Pogodio je samo jednu tricu iz četiri pokušaja te dva slobodna bacanja, ali je promašio sva četiri šuta za dva poena. Uz to je imao tri skoka i dvije izgubljene lopte.

No i na prošloj utakmici je slično izgledao u prvom poluvremenu, u kojem je postigao samo tri poena, pa je završio s 31 i neočekivanom pobjedom Pistonsa u Miamiju.

Double-double Zupca, katastrofalan poraz Šarićevih Sunsa

Ivica Zubac ostvario je još jedan jaki double-double sa 16 poena (šut 6/9, slobodna bacanja 4/8) i 13 skokova uz dvije blokade, jednu asistenciju i dvije izgubljene lopte, ali njegovi su LA Clippersi nakon produžetka pali u Orlandu 116:111.

Dario Šarić ne bi nastupio za Phoenix Sunse da nisu doživjeli katastrofalan poraz, u kojem su kod kuće od Bostona gubili i 40 razlike. U već odlučenoj utakmici Šarić je odigrao cijelu zadnju četvrtinu i postigao četiri poena i šest skokova, a Sunsi su ublažili poraz na 125:97. Sunsima nije pomogao ni povratak Chrisa Paula, koji je zbog ozljede izbivao točno mjesec dana.