VIDEO  Bojan Bogdanović ponovno među boljima, Pistonsi upisali poraz

Detroit Pistonsi izgubili su u gostima od New York Knicks 130:106 u susretu u kojem ni u jednom trenutku nisu bili ni blizu domaćinima. Knicksi su krajem prve četvrtine napravili deset koševa prednosti koju su konstantno povećavali i održavali od početka do kraja susreta.

Nakon što je u prvoj utakmici u dresu Pistonsa zabio 24 koša, Bojan Bogdanović i ovaj put je odigrao solidnu utakmicu. Za 26 minuta na parketu zabio je 18 koševa uz sjajan šut 7/9 (trice 1/2), a tome je dodao i četiri skoka i isto toliko asistencija.

Najefikasniji na utakmici bio je njegov suigrač Saddiq Bey koji je upisao 26 koševa, a kod Knicksa je najbolji bio Immanuel Quickley s 20 koševa. Šestorica igrača New Yorka upisala su dvoznamenkasti broj koševa.