FOTO/VIDEO  Hercegovina svladala Radnik u prvoj utakmici finala Kupa BiH

MNK Hercegovina KMF Radnik
MNK Hercegovina

U prvoj utakmici finala Kupa BiH, MNK Hercegovina je na svom parketu svladala Radnik iz Bjeline rezultatom 4:3.

Poveli su gosti u 4. minuti preko Cvijetina Pavića.

Domaći su se vratili u 12. minuti kada je pucao Darko Ivanković, Ružičić obranio, a loptu u mrežu pospremio Ćorluka.

Pet minuta kasnije projektilom u rašlje za preokret pogađa Blago Gašpar, da bi samo minutu kasnije isti igrač asistirao Darki Ivankoviću za 3:1.

Na samom početku drugog djela Hercegovina povećava svoju prednost.Ćorluka je uzeo jednu loptu vrataru gostiju i poslao je u mrežu.

U 26. minuti Cvijetin Pavić svojim drugim pogotkom smanjuje na 4:2.

Kada se očekivalo da će utakmica završiti tim rezultatom, Ružičić šalje jednu dugu loptu za Marinkovića koji pogađa za 4:3 i veliku neizvjesnost pred uzvrat u Bijeljini.