VIDEO  Darko Ivanković postigao efektan pogodak za polufinale 'Kutije šibica'

Darko Ivanković Kutija Šibica
Screenshot

Ekipa Feroterm - Čamber Gradnja plasirala se u polufinale kultnog malonogometnog turnira 'Kutija šibica' u Zagrebu. Ova momčad sastavljena većinom od igrača Vrgorca izbacila je večeras nakon boljeg izvođenja penala prošlogodišnjeg finalista ekipu Kerschoffest.

Regularni dio utakmice završio je 1:1, pa se na kraju pobjednik dobio raspucavanjem penala. Povela je ekipa Kerschoffest u 16. minuti preko Šundova.

Do poravnanja je momčad Feroterm - Čamber Gradnje stigla u drugom poluvremenu, točnije u 25. minuti.

Sve je odlično napravio Marko Gašpar i loptu poslao do Darke Ivankovića koji škaricama od poda i uz pomoć grede loptu šalje u mrežu. Odličan pogodak hercegovačkog futsalera.