Vrlo uspješan nastup 'Slava MMA' kluba

Slava MMA na Old bridge openu
Slava MMA

Pod vodstvom trenera Domagoja Solde i Saše Muse, članovi kluba 'Slava MMA' su na današnjem natjecanju u Mostaru 'Old bridge open 2022' osvojili nekoliko medalja.

Članovi ove momčadi nastupili su sa 10 natjecatelja.

David Filipović je osvojio 3. mjesto, Maksimilian Ostojić 2. mjesto, Ivo Soldo 2. mjesto, Branimir Jelčić 3. mjesto, Josip Galić, 2. mjesto u svojoj kategoriji i 3. mjesto u apsolutnoj kategoriji ljubičastih pojaseva.

Medalje su osvojili i Tomislav Pinjuh koji je zauzeo 2. mjesto, Marino Dugandžić 2. mjesto u apsolutnoj kategoriji plavih pojaseva, te Josip Dankić je zauzeo 2. mjesto u svojoj kategoriji i 4. mjesto u apsolutnoj kategoriji plavih pojaseva, navodi se iz ovog kluba.

Na turniru je također nastupio i Dominik Starčević koji je ostao bez medalje, kao i njegov kolega Filip Majstorović kojem je ovo bio debitantski nastup.