Širokobriježani u Mostaru osvojili 20 medalja

Karate klub Široki Brijeg u Mostaru
K.K. Široki Brijeg

Danas su karataši kluba Širokog Brijega nastupili na 4. Mostar Open u Mostaru. Zabilježili su odličan rezultat te zauzeli 3. mjesto u ukupnom poretku od 40 klubova, te šest država.

Čestitke Karate klubu 'Bjelopoljac' na odličnom turniru te odličnoj organizaciji. Na turniru je nastupilo oko 550 natjecatelja iz 40 klubova, te šest zemalja.

Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa 22 natjecatelja koji su osvojili 20 medalja, i to: Zlatne: Iva Marić 2x, Viktor Kvesić, Klara Lovrić, Katja Pavković, Marija Ivanković, Mihael Hrkać 2x.

Srebrene medalje su osvojili: Leon Zeljko, Valentino Slišković, Klara Lovrić, Matea Leko, Iva Lasić. Brončana odličja su osvojili: Karlo Spajić, Matej Zeljko, Marija Ivanković, Nika Čolak, Marinko Nogalo, Vlado Leko, Luka Gilja.

"Čestitke našim osvajačima medalja, te hvala roditeljima na nesebičnoj podršci. Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkać, te Robert Šaravanja", navedeno je iz karate kluba Široki Brijeg.