Širokobriježani u Banja Luci osvojili 13 medalja

Karate klub Široki Brijeg u Banja Luci
K.K. Široki Brijeg

Dana 6. studenog karate klub Široki Brijeg je nastupio na Grawe kupu u Banja Luci. Odličan turnir na kojem je nastupilo 610 natjecatelja iz 62 kluba, sedam zemalja.

Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa osam natjecatelja koji su osvojili 13 medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Matej Zeljko, Valentino Slišković, Viktor Kvesić, Klara Lovrić. Srebrene medalje su osvojili: Leon Zeljko, Valentino Slišković, Iva Marić.

Brončana odličja su osvojili: Bože Lončar, Matej Zeljko, Viktor Kvesić, Iva Marić, Klara Lovrić. Marija Ivanković.

"Čestitke osvajačima medalja, te hvala roditeljima na nesebičnoj podršci koju pružaju iz turnira na turnir. Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkać, te Robert Šaravanja", navedeno je iz tog kluba.