NOVE MEDALJE Širokobriježani se na Prvenstvu Hrvatske okitili brončanim odličjima

Karate klub Široki Brijeg prvenstvo Hrvatske Zagreb muškarci
K.K. Široki Brijeg

Proteklog vikenda se u Zagrebu održalo Prvenstvo Hrvatske u karateu, a prvog dana natjecanja nastupile su članice karate kluba 'Široki Brijeg' Iva Lasić i Ružica Hrkać.

Prva je nastupila Iva Lasić koja je nažalost zaustavljena u prvom kolu te nije imala prilike za repasaž. Ružica Hrkać u kategoriji u21 mlađih seniorki u kategoriji -50 kg zauzela je 3. mjesto.

Nedjelja, drugi dan natjecanja Matej Zeljko je osvojio brončanu medalju u kategoriji kadeta -70 kg, Mateju je za dlaku izmaklo finale.

Klara Lovrić je izgubila u repasažnim borbama za broncu, dok su Valentino Slišković, Iva Marić te Bože Lončar zaustavljeni u prvom kolu te nisu imali prilike za repesažne borbe. Ekipu su vodili treneri Marin Hrkać i Robert Šaravanja, priopćeno je iz širokobriješkog kluba.