KK Ljubuški uspješan na Božićnom turniru u Zagrebu

Karate klub Ljubuški predstavljali su trojica natjecatelja koji su nastupali svaki u dvije kategorije što dozvoljavaju pravila natjecanja Hrvatskog karate saveza.

U kategoriji:

* Seniori - 84 kg Ivan Grbavac 1. mjesto
* Juniori - 55 kg Ivan Nosić 1. mjesto.
* Seniori - 84 kg Luka Mušan 3. mjesto.
* Juniori + 76 kg Ivan Grbavac 3. mjesto.

Ivan Grbavac je u najatraktivnijoj kategoriji turnira izborio finale s 4 uvjerljive pobjede, pobjedivši u polufinalu Slovenskog reprezentativca koji je nakon poraza zbog nesportskg ponašanja diskfalificiran sa natjecanja i izgubio pravo da se bori za 3. mjesto. U finalu je pobjedio Mateja Tomazina koji je brončani sa posljednjeg europskog prvenstva i aktualni prvak Hrvatske u poluteškoj kategoriji.

Ovim natjecanjem zavrišila je još jedna natjecateljska sezona karate kluba Ljubuški u kojoj smo nastupili na 14 međunarodnih i domaćih turnira i osvojili 75 medalja u svim uzrasnim kategorijama.

Karate škola nastavlja sa radom 07.01.2010. godine.