Karatisti iz Širokog u Mostaru 'pokupili' 19 medalja

Karate klub Široki Brijeg na turniru Bjelopoljca u Mostaru
K.K. Široki Brijeg

Karate klub Široki Brijeg ovu je subotu nastupio u Mostaru na međunarodnom karate turniru koji je okupio četiri države, 53 kluba, te 721 prijavljenih natjecatelja, te osvojio 2. mjesto u ukupnom poretku. Također Ružica Hrkać je proglašena najboljom U21 seniorkom na turniru.

KK Široki Brijeg osvojio je šest zlatnih, pet srebrenih i osam brončanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Mihael Hrkać (dvije medalje), Viktor Kvesić, Matej Zeljko, Iva Marić, Ružica Hrkać.

Srebrene medalje su osvojili: Luka Gilja, Petar Hrkać, Viktor Kvesić, Iva Marić, Marija Ivanković.

Brončane medalje su osvojili: Bože Lončar, Leon Zeljko, Klara Lovrić (dvije medalje), Anamarija Glavina, Lea Ćorić, Ivan Karačić, Iva Slišković.

Ekipa koja nije ovaj put uspjela doći do medalje iz kluba žele više sreće na narednom turniru. Ekipu su vodili treneri braća Marin i Goran Hrkać i Robert Šaravanja.