Karatisti iz Širokog briljirali u Mostaru

Karate klub Široki Brijeg u Mostaru
K.K. Široki Brijeg

Dana 8.10. Karate klub Široki Brijeg osvojio je u ukupnom poretku prvo mjesto na međunarodnom karate kupu koji se održao u Mostaru pod organizacijom karate kluba 'Zrinjski' Mostar. Turnir je privukao natjecatelje iz tri države, 25 klubova te oko 400 natjecatelja.

Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa 23 člana te su osvojili čak 11 zlatnih medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Valentino Slišković (dvije medalje), Viktor Kvesić (dvije medalje), Matej Zeljko, Mihael Hrkać, Ružica Hrkać, Iva Marić, Marija Ivanković, Bruno Pinjuh, Petar Hrkać.

Srebrene medalje su osvojili: Bruno Pinjuh, Leon Zeljko, Anamarija Glavina, Nora Mandić, Klara Lovrić.

Brončane medalje su dobili: Ivan Karačić, Luka Gilja, Iva Marić, Mihael Hrkać, Anamarija Glavina, Klara Lovrić, Lea Ćorić. Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkać i Robert Šaravanja.