FOTO  Karate klub Široki Brijeg nastavlja niz odličnih uspjeha

kk široki
Proteklog vikenda članovi karate kluba Široki Brijeg nastupili su na vrlo jakom međunarodnom 14. Otvorenom karate Open turniru na Ilidži, u organizaciji Karate kluba Champion sa Ilidže te osvojili 10 medalja. Na turniru je učešće uzelo 4 države, 93 kluba i 1055 natjecatelja.

U subotu su na tatami izašla 4 člana iz kk Širokog Brijega, Ivan Matijević i Luka Kvesić u kadetima, Ružica Hrkać u juniorkama i Marija Kordušić u21 ml. Seniorke. Prvi dan su osvojili 2 bronce i to Marija Kordušić i Ružica Hrkać koja je nastupala u kategoriji juniorka prvi put iako je još kadetkinja par mjeseci.

U nedjelju drugi dan natjecanja namjenjen je bio za one najmlađe, te su odnijelio 8 medalja, 3 zlatne, 2 srebrena i 3 bronce.

Zlatne medalje su osvojili: Marija Ivanković, Viktor Kvesić i Klara Lovrić

Srebrene medalje su osvojile Iva Marić, te ekipno djevojcice u sastavu (Iva Marić, Marija Ivanković i Klara Lovrić)

Bronce: Matej Zeljko, Mihael Hrkać, te ekipno muski u sastavu (Matej Zeljko, Viktor Kvesić, Mihael Hrkać i Valentino Slišković.

Ekipu su vodili treneri: Marin Hrkać, Goran Hrkać i Robert Šaravanja.