Karataši Širokog sa malom, ali odabranom ekipom ostvarili značajne rezultate

Karate klub Široki Brijeg u Samoboru 2022
K.K. Široki Brijeg

Prethodni vikend Karate klub Široki Brijeg je nastupio na Grand Prixu u Samoboru na jednom od najjačih turnira u ovom dijelu Europe.

Grand prix je okupio oko 1800 natjecatelja iz 33 države. Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa pet natjecatelja te su osvojili četiri medalje, dvije zlatne te dvije brončane.

Zlatne medalje osvojili su Viktor Kvesić i Iva Marić, a brončane medalje osvojili su Klara Lovrić i Valentino Slišković. Matej Zeljko je nastupio prvi put kao najmlađi kadet u svojoj kategoriji te zabilježio odličan nastup, ali bez medalje.

Ovaj turnir je bio odličan pokazatelj da je karate klub Široki Brijeg na dobrom putu ka velikim stvarima. Ekipu su vodili treneri braća Marin i Goran Hrkać, navedeno je iz tog kluba.