Karataši Širokog ostvarili uspjeh u Banja Luci

Karate klub Široki Brijeg u Banja Luci
K.K. Široki Brijeg

Ovu subotu karate klub Široki Brijeg je nastupio na jednom od najjačih turnira u BiH u Banja Luci na 10. Grawe kupu u organizaciji karate kluba 'Energija' Banja Luka.

Turnir je privukao 650 natjecatelja, iz 53 kluba te šest država. Karate klub Široki Brijeg je nastupio sa 17 članova, te su osvojili tri  zlatne, jednu srebrenu i pet brončanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili Viktor Kvesić i Ivan Karačić (dvije medalje). Srebrena medalja pripala je Viktoru Kvesiću, dok su brončane medalje osvojili Valentino Slišković, Stipe Hrkać, Iva Marić, Marija Ivanković i Anamarija Glavina.

Ovo je još jedan pokazatelj da je ova ekipa spremna napraviti velike stvari u budućnosti kluba.

Ekipu su vodili treneri braća Marin i Goran Hrkać,  te Robert Šaravanja, navedeno je iz tog kluba.