Karataši Širokog iz Tuzle donijeli 13 medalja

Karataši Širokog u Tuzli
K.K. Široki Brijeg

Karataši Karate kluba 'Široki Brijeg' nastupili su na 7. Valentinovo karate turniru u Tuzli. Na turniru je nastupilo oko 950 natjecatelja iz 103 kluba, te osam država. Širokobriješki klub je zauzeo visoko 5. mjesto u konkurenciji od 103 kluba.

Karate klub 'Široki Brijeg' je nastupio sa 15 natjecatelja koji su osvojili 13 medalja.

Zlatne medalje su osvojili: Valentino Slišković, Viktor Kvesić, Iva Marić. Ekipno djevojke (Iva Marić, Klara Lovrić, Marija Ivanković te Nika Čolak).

Srebrena odličja su osvojili: Klara Lovrić, Viktor Kvesić, Karlo Spajić, Petar Hrkać. Ekipno muška ekipa (Viktor Kvesić, Valentino Slišković, Mihael Hrkać te Matej Galić).

Brončana odličja na ovom turniru su osvojili: Mihael Hrkać, Bruno Pinjuh, Ivan Karačić, Valentino Slišković.