JUDO KLUB HERCEG Osim 29 medalja osvojili su i značajna druga priznanja

Judo klub Herceg u Sjevernom logoru
J.K. Herceg

U organizaciji Judo kluba 'Mostar' održan je memorijalni turnir 'Mišo i Tana'. Turnir je okupio 300 djece iz judo klubova iz Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Judo klub 'Herceg' osvojio je devet zlatnih medalja, šest srebrenih i 14 brončanih medalja. Osim medalja 'Herceg' je proglašen: najboljom ekipom dječaka do 13 godina; najboljom ekipom djevojčica do 15 godina; najboljom muškom ekipom cijelog turnira, drugom najboljom ženskom ekipom cijelog turnira; najboljom ekipom i sveukupnim pobjednikom turnira.

Zlatne medalje za ovaj klub osvojili su: Katja Gubeljić, Ali Tojaga, Erika Malešević, Ilan Okić, Dominik Senkić, Petra Glavina, Nikola Dankić, Eva Pindžo, Lorena Vučić. Srebrene medalje su osvojili: Matej Karačić, Irina Karačić, Nera Beno, Luka Pušić, Petra Krešić, Ivano Čarapina.

Brončana odličja su osvojili: Petar Vučić, Daniel Vučić, Sofija Zovko, Domagoj Pehar, Patrik Kolobara, Noa Jakovljević, Leona Jakovljević, Katarina Sigler, Marko Gačić, Anđelo Jarak, Filip Tutavac, David Azinović, Fran Hrstić, Lana Bošnjak.

'Herceg' nastavlja dalje sa zgusnutim rasporedom i turnirima širom Europe. U slijedećem razdoblju za 'Herceg' osim neslužbenih turnira idu i balkanska prvenstva (U15 i U18) na kojem klub ima čak 13 predstavnika te Europsko prvenstvo za U18 u Portugalu.