8 odličja za karataše Zrinjskog na ligi Hercegovine

KK Zrinjski

Na turniru je sudjelovalo oko 320 natjecatelja iz klubova regije . Karate klub Zrinjski Mostar nastupio je sa 12 članova i osvojio 8 odličja .

Zlatnim odličjima u svojim kategorijama su se okitili Petra Bandić, Marija Mandić, Dora Rezić i Sandi Blažević. Srebrno odličje je osvojio Ivan Raič dok su treće mjesto i brončano odličje osvojili Ivan Marić , Mia Đinkić i Tomislav Doko. T

reneri Marko Opančar i Marko Mikulić-Mika su zadovoljni ukupnim rezultatima a posebno rezultatom Sandija Blaževića i Dore Rezić. Sandi je nakon operacije prsta i pola godine oporavka ponovo u odličnoj formi sto je dokazao u kategoriji Juniora gdje je osvojio prvo mjesto.

Dora je na povratničkom turniru nakon loma ruke i oporavka osvojila prvo mjesto u kategoriji djevojčice 2004 god.