FOTO  Igokea lako do pobjede u Mostaru

KK Igokea - HKK Zrinjski

Košarkaši Igokee svladali su u Mostaru ekipu Zrinjskog s 89:72 u susretu 19. kola prvenstva BiH.

Domaćin je sjajno otvorio utakmicu i tricama Glogovca i Vranješa imao vodstvo 14:7. No, iskusni gosti koji u svojim redovima imaju nekolicinu kvalitetnih igrača do isteka prve četvrtine dolaze na samo poen zaostatka (20:19).

Svoju snagu Igosi su pokazali u drugoj četvrtini i na odmor odlaze s vodstvom 46:37.

Prednost gostiju u drugom dijelu povećavala iz minute u minutu, a nakon treće četvrtine bilo je 71:55.

Oba trenera u posljednjim minutama dala su priliku mlađim košarkašima jer je pitanje pobjednika bilo odavno poznato.

Sava Lešić 19 i Keenan Evans 18 koševa bili su najbolji strijelci gostiju, kod Zrinjskog je Tihomir Vranješ ubacio 16 poena.