Nova Miss interneta je Linda Prelec
Buduća pravnica Antonia Bergam iz Zagreba ponijela je titulu prve pratilje.
Proglašenje je održano u hotelu Antunović, u Zagrebu, gdje je vlasnica portala www.miss-interneta.hr Ana-Marija Kirin okrunila novu Miss, inače nasljednicu Katarine Banić na tronu najlješih djevojaka hrvatskog interneta. Za Miss fotogeničnosti posjetitelji portala odabrali su atraktivnu Istrijanku Sandru Cerin.
Na izboru je, kao i svake godine, bio veliki broj prijavljenih djevojaka, a posjetitelji stranice odabrali su najljepšu. Linda je tako nastavila trend izbora internetskih ljepotica koje privlače neviđenu pozornost svojim fotografijama na društvenim mrežama, a njihovi pratitelji mjere se u desetcima tisuća. Linda će predstavljati Hrvatsku na europskom izboru za Miss interneta Europe, gdje sudjeluju misice iz 45 država.
Više fotograija Miss interneta možete pogledati... ovdje
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore