Održane 1. Športske igre prosvjetnih djelatnika Herceg-Bosne

Održane 1. Športske igre prosvjetnih djelatnika Herceg-Bosne
Igre su organizirane povodom obilježavanja Dana Županije Zapadnohercegovačke, a vjerujemo kako će postati tradicionalne.


MALI NOGOMET ( muškarci ):
1. Gimnazija fra Grge Martića Posušje, Srednja strukovna škola Posušje i Osnovna škola Franice Dall' era Vir
2. Osnovna škola Ruđera Boškovića Grude
3. Fakultet prirodoslovno – matematičkih i odgojih znanosti Sveučilišta u Mostaru

MALI NOGOMET ( žene):
1. Osnovna škola Franice Dall' era Vir
2. Osnovna škola Tina Ujevića Vitina

KOŠARKA ( muškarci ):
1. Gimnazija fra Dominika Mandića Široki Brijeg, Srednja strukovna škola Široki Brijeg i Prva osnovna škola Široki Brijeg
2. Osnovna škola Biograci i Osnovna škola Kočerin
3. Srednja škola Busovača

KOŠARKA ( žene ):
1. Gimnazija fra Dominika Mandića Široki Brijeg i Srednja i Srednja strukovna škola Široki Brijeg
2. Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje
3. Srednja škola Antuna Branka Šimića Grude

ODBOJKA ( muškarci ):
1. Ekipa Županije Posavske
2. Srednja škola Busovača
3. Osnovna škola Biograci i Osnovna škola Kočerin

ODBOJKA ( žene ):
1. Ekipa Županije Posavske
2. Osnovna škola Tina Ujevića Vitina
3. Gimnazija fra Dominika Mandića Široki Brijeg i Srednja strukovna škola Široki Brijeg

STOLNI TENIS ( muškarci ):
1. Mario Miletić, Županija Posavska
2. Goran Mikulić, Osnovna škola A. B. i S. Šimića Drinovci
3. Elvir Hadžiomerović, Županija Posavska

STOLNI TENIS ( žene):
1. Katarina Kopić, Županija Posavska
2. Alvira H. Ibrišević, Županija Posavska
3. Janja Župarić, Županija Posavska

ŠAH:
1. Miro Barić, Osnovna škola Ruđera Boškovića Grude
2. Jure Mikulić, Osnovna škola Antuna  Branka i Stanislava Šimića Drinovci
3. Želimir Šoše, Srednja škola Antuna Branka Šimića Grude

BOĆANJE:
1. Gimnazija Ljubuški i Srednja strukovna škola Ruđera Boškovića Ljubuški
2. Osnovna škola Antuna Branka i Stanislava Šimića Drinovci
3. Osnovna škola fra Stipana Vrljića Sovići

KUGLANJE:
1. Osnovna škola Antuna Branka i Stanislava Šimića Drinovci
2. Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje
3. Osnovna škola Ruđera Boškovića Grude

PIKADO ( muškarci ):
1. Osnovna škola Kočerin
2. Osnovna škola Ivana Mažuranića Posušje

PIKADO ( žene ):
1. Srednja škola Antuna Branka Šimića Grude
2. Osnovna škola fra Stipana Vrljića Sovići
3. Osnovna škola Čerin

minpro-zzh.gov.ba/ljportal.com