SJEVERNA MAKEDONIJA Mostarski streličari pobjednici Kupa osvajača

Streličarstvo Mostarci u Makedoniji

Tijekom ponedjeljka i utorka (17. i 18. svibnja) u Tetovu u Sjevernoj Makedoniji održan je turnir 'Tozkoparan Iskender' u sklopu #KupaOsvajača koji je od velike važnosti za projekat streličarstva koji se odvija u organizaciji Instituta i Fondacije streličara.

Na turniru koji je brojao preko 120 sudionika iz sedam balkanskih zemalja, u kategoriji žena, prvo mjesto je osvojila Almina Baralija iz Mostara, dok je Nasiha Hasić iz Sarajeva osvojila treće mjesto.

U kategoriji muškaraca, prvo mjesto je osvojio Amel Baljić iz Mostara. Amel Baljić i Almina Baralija će 29. svibnja predstavljati Bosnu i Hercegovinu na završnom turniru #KupaOsvajača koji će se održati u Istanbulu. "Ovim putem čestitatamo našim prvacima kao i ostalim sportašima koji su uzeli učešće na ovom turniru", navedeno je u priopćenju iz instituta 'Yunus Emre' Mostar.