Košarkašice Zrinjskog nadigrale Posušje u svim kategorijama

Košarkašice Zrinjski 2010 ostavarile su na gostovanju u Posušju sve tri pobjede. Predkadetkinje i kadetkinje su bez problema svadale košarkašice Posušja.

Sudar juniorki bio je vrlo napet. Plekminje su prvu četrvtinu otvorili veoma slabo te su košarkašice Posušja napravile veliku razliku 15:3. U drugoj četvrtini Plemkinje prave seriju od 19 poena te se na poluvrijeme odlazi rezulatotm 22:20 za domaćina Posušje.

U drugom dijelu utakmice plemkinje preuzimaju inicijativu te su pred sami kraj utakmice imali prednost od 15 koševa, te je trenerica Nikolina Pandža dala priliku svim djevojčicama i konačni rezultat glasio je 56:49 u korist Plemkinja.

Ovom pobjedom košarkašice Zrinjski 2o1o osigurale su, bez ijednog poraza prije samog kraja, prvo mjesto u kategoriji juniorki Lige Herceg-Bosne.

Također vrijedi istaći kako su Plemkinje imale podršku sa tribina naime mnogo roditelja je došlo u Posušje i odličnim navijanjem dali potporu mladim košarkašicama.

ŽKK POSUŠJE - ŽKK ZRINJSKI 2010 (PREDKADETI) 22: 41
ŽKK ZRINJSKI 2010: MARIJA BOŽIĆ 26, IVA MARIĆ 6, IVANA ŠKOBIĆ 7, ANĐELA ZELENIKA, MARTINA VUKANOVIĆ 2, MAJA ĆORIĆ, MARIJA ĆAVAR, TAMARA IVANKOVIĆ. TRENERICA: DANIJELA LJUBIĆ

ŽKK POSUŠJE - ŽKK ZRINJSKI 2010 (KADETI) 28:47