VIDEO  Veležu samo bod kod Rudara

U 14. Kolu Premijer lige BiH nogometaši Rudara i Veleža odigrali su susret bez pobjednika koji je završio rezultatom 2:2.

Poveli su domaći u ranoj fazi utakmice, a strijelac je u 23. minuti bio Jakupović. No, radost domaćih nije dugo trajala. U 34. minuti stvari je na početak vratio Ćosić.

Početkom nastavka domaći ponovno dolaze do vodstva. U 52. minuti iz kaznenog udarca siguran je bio Mandić. Velež do novog poravnanja dolazi u 75. minuti kada je precizan bio Hasanović za 2:2 što će ispostaviti kao i krajnji rezultat utakmice.

Podjelom bodova Velež je došao do 16 boda te se nalazi na osmom mjestu. Treba reći kako će 'Rođenima' tek biti oduzeta tri boda zbog kazne Saveza. Rudar sada broji 13 bodova i na desetom je mjestu prvenstvene ljestvice.