PRIJATELJSKI SUSRET Međugorje pobijedilo Željezničar, igrala mu i dva šesnaestogodišnjaka

Međugorje pobijedilo Željezničar
FK Željezničar

Nogometaši NK Međugorje večeras su na svom terenu SC Circle International u prijateljskom susretu svladali Željezničar koji se u Međugorju nalazi na pripremama rezultatom 2:1.

Već u 16. sekundi utakmice domaći su šokirali favoriziranog Želju. Petar Miličević sjajno je uposlio Luku Bencuna koji je pobjegao obrani sarajevske momčadi i poslao loptu u mrežu.

Do povećanja vodstva Međugorje je stiglo u 58. minutu. Nakon ubačaja iz kuta najviši u skoku bio je Belmin Obradović koji je glavom poslao loptu u mrežu Želje.

Do pogotka su u nastavku uspjeli doći i igrači Brune Akrapovića. Strijelac za Želju bio je Babaluk u 73. minuti.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Međugorje je odnijelo pobjedu.

Iako se radi o prijateljskom susretu, velika je ovo pobjeda za Međugorje, klub koji se natječe u trećoj ligi. Pobjeda je veća i zbog činjenice da je trener Međugorja Marko Bencun priliku dao i dvojici šesnaestogodišnjaka Ivanu Vasilju i Tomislavu Jozipoviću, koji su se predstavili na najbolji način.