VIDEO  Ivica Zubac solidan u novom porazu Clippersa, Luka Dončić odigrao partiju života

Ivica Zubac
EPA

Niz od četiri poraza prekinula je noćas Utah Jazz koja je na gostovanju kod Memphis Grizzliesa, ujedno i u sklopu In-Season Tournamenta, slavila rezultatom 127:121.

Po 26 poena u pobjedničkim redovima ubacili su Lauri Markkanen (sedam skokova) i Jordan Clarkson. Luka Šamanić noćas nije nastupio.

Najbolji je kod Memphisa bio Desmond Bane s 37 poena i osam asistencija.

U novoj utakmici na velik broj poena, Dallas Mavericksi su na domaćem parketu svladali Los Angeles Clipperse sa 144:126. Ključnim se pokazala druga četvrtina u kojoj je domaćin ubacio čak 47:18, što je uključivalo i seriju od 33:4.

Luka Dončić je s 44 poena, šest skokova i šest asistencija predvodio Dallas, dok ga je slijedio Kyrie Irving s 27 koševa i šest skokova.

Najbolji je kod Clippersa bio Kawhi Leonard s 26 poena, Ivica Zubac dodao je 12 koševa (5/9 za dva, slobodna bacanja 2/4), osam skokova, jednu asistenciju i dvije blokade za 22 minute u igri.