JUDO KLUB NERETVA 17 medalja na domaćem terenu

Judo klub Neretva turnir u Sjevernom logoru
J.K. Neretva

Jučer se održao Međunarodni judo turnir, memorijal 'Mišo i Tana' koji je okupio oko 300 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine i Crne Gore. Organizator ovog turnira bio je Judo klub 'Mostar'.

Mostarski judo klub 'Neretva' nastupio je sa svojih 17 natjecatelja i ostvario zapažen uspjeh. Osvojeno je isto toliko medalja, dok su se u kategoriji do 42 kg, uzrasta do 13 godina u finalu sastala dva člana J.K. 'Neretva'.

Mostarske galebice i galebovi osvojili su tri zlatne, tri srebrene i 11 brončanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Jakov Zovko do 22 kg (U9), Dani Hadžić do 42 kg (U13), Gabrijela Previšić do 48 kg (U13). Srebrene medalje osvojili su: Jelena Ćeško do 44 kg (U13), Antonio Aničić do 42 kg (U13), David Baletić do 73 kg (U15).

Brončane medalje osvojili su: Luka Glavaš do 42 kg (U9), Gabriel Aleksandar Ćeško do 31 kg (U9), Danis Gološ do 42 kg (U11), Karlo Marić do 46 kg (U15), Adnan Gološ do 55 kg (U13), Vlado Glavaš do 46 kg (U13), Ermin Gološ do 66 kg (U13), Ivano Doko do 55 kg (U15), Leona Puce preko 57 kg (U13), Josip Ćavar do 34 kg (U13), Antonio Aničić do 42 kg (U11).

Članovi 'Neretve' bili su dobro raspoloženi i navijački nastrojeni, te su podržavali svoje klupske prijatelje, ali i prijatelje iz drugih mostarskih klubova sa kojima se inače druže ili idu u školu.