Ovo vrijedi pročitati i dva puta: Izvješće sa utakmice Napredak-Rijeka

internet, hit, izvješće
A zašto je tako provjerite u samom izvješću koje prenosimo u orginalu:

Danas je zavrseno i 13 kolo 2. Tk liga jug Napredak je uvjerljivom popobjedom na svom stadionu lucice savladao Rijeku Serice rezultatom 7-2 gosti su stjeli napustit u teren ali trener gostiju nije dao fodbalerima da idu prema slacionici. Gosti su se bojali jos veceg sramote.Nasi igraci su imali jos prilika da povecaju vostvo ali izgleda bili su zadovolnji trenutnim rezultatom malo su se opustili a gosti su navaljivali kako bi dali jos jedan pocasni gol rezultat je glasio 7-2 u korist domacina, igrac utakmice je bio Kico igrac. FK Napredka postigao 3 gola na utakmici.Kico je uniso u 46 minuti. i golove dao 47,51,55,za 8 minuta potopijo goste te je proglasen je igracem utakmice i oborio jos jedan rekord 2 tk liga jug, i potopijo.Sericane strijelci za FK Napredak su bili. Kere 2 gola, Kico 3 gola,Suma 1gol ,Ziga 1 gol. Dodajmo jos da je FK Napredak imao igraca manje nasi su dobili crveni u 35 minuti ,utakmice. Svaka cast nasim igracima.