PROMO  PRILIKA ZA POSAO Poliklinika Vitalis traži pravnika/cu

Vitalis promo

Poliklinika Vitalis raspisuje javni natječaj za prijem u radni odnos na poziciji diplomirani pravnik/magistar prava (1 izvršitelj).

Mjesto rada: Mostar

Opis radnog mjesta:

• Obavljanje poslova u okviru gospodarskog, radnog i međunarodnog prava;

• Obavljanje svakodnevnih pravnih poslova (priprema i izrada pojedinačnih akata, ugovora, rješenja itd.)

• Zastupanje društva pred državnim i drugim organima;

• Sačinjavanje tenderske dokumentacije;

• Kontinuirano praćenje zakonske regulative;

Uvjeti:

• VSS – diplomirani pravnik ili magistar prava;

• Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet;

• Visoka razina odgovornosti, pouzdanosti i sposobnosti poslovnog komuniciranja;

• Opća zdravstvena i psihomotorna sposobnost;

Nudimo Vam:

• Stimulativna primanja u skladu s kvalitetom obavljenog posla;

• Mogućnost i obvezu napredovanja i usavršavanja;

Prijave, s jasnim i preglednim životopisom, možete predati osobno u Poliklinici Vitalis na adresi Vukovarska bb Mostar, ili poslati na e-mail adresu: [email protected] najkasnije do 31. 3. 2023.

Svi kandidati koji budu ispunjavali tražene uvjete bit će pozvani na testiranje i razgovor.