PROMO  PREMIER ZAPOŠLJAVA Raspisan javni natječaj za posao u sjedištu tvrtke

Premier promo

Premier sportska kladionica raspisuje javni natječaj za prijem u radni odnos na poziciji diplomirani pravnik/magistar prava (1 izvršitelj).

Mjesto rada: Čitluk

Opis radnog mjesta:

• Obavljanje poslova u okviru gospodarskog, radnog i međunarodnog prava;

• Obavljanje svakodnevnih pravnih poslova (priprema i izrada pojedinačnih akata, ugovora, rješenja itd.)

• Zastupanje društva pred državnim i drugim organima;

• Kontinuirano praćenje zakonske regulativne;

Uvjeti:

• VSS – diplomirani pravnik ili magistar prava;

• Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (C1 ili C2);

• Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet;

• Visoka razina odgovornosti, pouzdanosti i sposobnosti poslovnog komuniciranja;

• Opća zdravstvena i psihomotorna sposobnost;

Nudimo Vam:

• Stimulativna primanja u skladu s kvalitetom obavljenog posla;

• Mogućnost i obvezu napredovanja i usavršavanja;

Sve prijave, sa životopisom, slati isključivo na e-mail adresu [email protected] s naslovom Prijava na oglas za posao – pozicija pravnik/magistar prava. Natječaj ostaje otvoren do 31. 3. 2023.

Svi kandidati koji budu ispunjavali tražene uvjete bit će pozvani na testiranje i razgovor.

Kladimo se da smo najbolji.