FOTO/VIDEO  Šokantno: Tete su vukle i bacale djecu po podu, davale im vino i prijetile

djeca rast, zlostavljanje djece
Snimke su iz prošle godine u nelicenciranom vrtiću u Rumunjskoj, a izašle su u javnost jer je osoblje vrtića zaboravilo ugasiti kamere, piše Daily Mail.

Kamere su se u vrtiću svako jutro upalile u 9 sati i gasile u podne. Bile su upaljene kako bi roditelji mogli vidjeti svoju djecu kako se igraju. Kada su djeca išla spavati, kamere su se gasile.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore