Mostarac pronašao otisak stopala pračovjeka: Želi novac kako bi otvorio autopraonu
- Ja živim u neimaštini, ništa nisam zaradio već dva mjeseca i nemam novca da im kamen nosim na noge. Slao sam im fotografije, ali mi nikada još nisu odgovorili - kaže Begović.
Dijamantni sloj
On kaže da su zanimanje za otisak stopala iskazali i stručnjaci iz Zagreba, koji tvrde da na kamenu ima i dijamantni sloj. - U to, iskreno, baš i ne vjerujem. No, tražili su da im kamen pošaljem u Zagreb, o čemu nema govora - priča nam Begović, koji je uvjeren da za svoje otkriće može dobiti dovoljno novca da otvori ili, kako kaže, zamijeni kamen za "malu autopraonu" da bi prehranjivao svoju obitelj.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore