Vojislav Šešelj dobio diplomatsku putovnicu i najavio posjet Hrvatskoj

Vojislav Šešelj
"Dobio sam diplomatski putovnicu. Uskoro idem u Zagreb. Nadam se da mi kao uglednom srpskom diplomati hrvatske vlasti neće praviti nikakve smetnje", stoji u tekstu na Facebooku.

U komentarima je najviše onih koji podsjećaju na obećanje koje je Šešelj uputio hrvatskoj predsjednici Kolindi Grabar-Kitarović. Podsjećamo, Šešelj je na novinarsko pitanje gdje će prvo putovati kada dobije putovnicu rekao da će prvo posjetiti Hrvatsku jer je tako obećao.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore