FOTO  Pioniri Zrinjskog slavili na Širokom Brijegu

Široki Brijeg - Zrinjski
PIONIRI: Široki Brijeg - Zrinjski 1:2

Hercegovački derbi u pionirskoj kategoriji pripao je mladim Plemićima koji su slavili sa 2:1.

Domaći nogometaši bolje su krenuli u susret te već na samom početku susreta preko Vasilja pogađaju vratnicu.

Ipak gosti iz Mostara dolaze u prednost pogotkom Vrankića u 18.minuti susreta iz kaznenog udarca kojeg je izborio Šakota. Bolja igra domaćih donijela je poravnanje u 27.minuti kada pogađa Čamber.

Nakon što su domaći propustili veliku priliku, pioniri Zrinjskog u 50.minuti dolaze do pobjede kada Buturović pogađa za 1:2 i veliko slavlje mladih Plemića. Taj gol dao je krila pionirima Zrinjskog koji su kontrolirali igru do kraja utakmice.

Na kraju moramo se osvrnuti i na termin odigravanja utakmice koja je odigrana u nemogućim uvijetima po velikoj vrućini gdje je temperatura prelazila 40 stupnjeva i prava je sreća što se utakmica završila bez posljedica na ove mlade momke. Netko bi u Savezu morao početi razmišljati o ovim stvarima prije nego se dogodi neka tragedija.