FOTO  Drama na Pecari. Široki svladao Sarajevo za prolaz u 1/4 finale Kupa BiH

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo, NK Široki Brijeg, kleveta, Sarajevo, NK Široki Brijeg, FK Radnik

U posljednjoj utakmici 1/8 finala Kupa BiH sastali su se NK Široki Brijeg i FK Sarajevo.

Momčadi su istrčale u sastavima:

NK Široki: Miškić, Cipetić, Matić, Barišić, Ćorić, Jović, Vukoja, Kovačić, Hrkač, Bagarić, Enin.

FK Sarajevo: Kovačević, Hodžić, Šabanović, Lazić, Hebibović, Gavrić, Velkoski, Milanović, Đokanović, Šerbečić, Handžić.

Široki je od prve minute krenuo silovito, imali su domaći i par prigoda, ali se rezultat nije mijenjao. u 20. minuti Vukoja strahovitim udarcem pogađa prečku, ali ostaje 0:0.

U 32. minuti Ćorić pogađa za 1:0. Nakon samo pet minuta Sarajevo preko Šabanovića poravnava, a sa 1:1 se ide na odmor.

U  nastavku odlična igra s obije strane. Bilježimo sjajan pokušaj Jovića, ali iz izgledne situacije puca preko vrata. Par minuta nakon toga rezultat je 1:2, a strijelac je Hebibović.

Široki se nakon toga pokušava vratiti u utakmicu, i nakon par izglednih prigoda Kovačić pogađa za poravnanje. Nakon poravnanja meč je prekinut i momčadi su se povukle s terena. Nakon malo dužeg prekida momčadi su se vratile na teren, a iz prvog napada Široki preko Enina dolazi do potpunog preokreta.

Do kraja nismo vidjeli više pogodaka i Široki je zasluženo prošao u dalje natjecanje,