FOTO  Memorijal Andrija Anković: NK GOŠK-FK Sutjeska 1-2 (0:1)

NK GOŠK Gabela, fk sutjeska, Memorijal Andrija Anković

Domaćin NK GOŠK i FK Sutjeska odigrali su susret za 1. mjesto 28. Memorijalnog turnira Andrija Anković. Domaćin je pružio jak otpor međutim gosti su bili bolji i zasluženo dobili finalni susret .

NK GOŠK-FK Sutjeska 1-2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Kordić 35.minuta, 0:2 Marković 56.minut, 72.minuta 1:2 a.g.Bubanja

NK GOŠK: Kozić, Čolić, Hasanović, Isić, Hasanhodžić, Odak, Zolj, Barić, Vego, Ereiz, Mulahusejinović
Klupa: Katić,Rodin, Ramić, Anković, P.Raguž, Mišić, A.Raguž

FK Sutjeska: Ličina, Miloš Vučić, Stijepović, Bakrač, Nedić, Lončar, Janković,Kordić, Merdović, Denković, Marković

Klupa:
Giljen, Ivanović, Marko Vučić, Radišić, Stefanović, Božović, Pooček, Vujović, Osmajić, Bubanja, Marušić

Gosti bu bili bolji ali domaćini su imali u 91.minutu priliku naprviti senzaciju nakon dosuđene najstrože kazne u njihovu korist i izjednačiti, ali ovaj put nogometaš GOŠK-a Mišić bio je neprecizan tako da je rezultat ostao 2-1 u korist FK Sutjeske.

FK Sutjeska pobjedom nad domaćinom NK GOŠK iz Gabele postali su pobjednici 28. Memorijalnog turnira Andrija Anković.