FOTO  Međugorje: Juniori BiH svladali SAD 3:1

BiH-Sad
Gosti su poveli pogotkom Mukwelle Akalea u 21' iz kaznenog udarca, a poravnao je iz slobodnog udarca Andrej Modić u 28 minuti susreta. Neodlučenim rezultatom završio je prvi dio.

U drugom poluvremenu juniori BiH postigli su dva pogotka preko Amera Gojaka u 57 i Kerima Memija u 63 minuti susreta.

BiH-SAD 3:1 (1:1)

Stadion: SC „Circle", Međugorje.

Sudac: Goran Paradžik (Ljubuški).

Pomoćnici: Dalibor Hrstić, Dario Primorac (Ljubuški).

4. sudija: Antoni Bandić (Grude).

Strijelci: 0:1 Akale (21'-penal), 1:1 Modić (28'), 2:1 Gojak (57'), 3:1 Memija (63').

Žuti kartoni: Mihojević, Menalo (BIH), Glad, Palaez (SAD)

BiH: Karačić, Memija, Čivić, Hairlahović, Mihojević, Oršolić, Burović, Gojak, Beganović, Modić, Kuzmanović. Igrali su još: Anđušić, Halilović, Lončar, Suljić, Hadžiahmetović, Redžić, Hajrić, Čolak, Menalo. Selektor: Toni Karačić.

SAD: Klinsman, Akale, Lindley, Mansaray, Lennon, Pineda, Yueill, Duncan, Swanson, Palaez, Redding. Igrali su još: Glad, Sabbi, Borges, Williamson, Lucatero. Selektor: Javier Perez.