FOTO/VIDEO  Kup BIH: HŠK Zrinjski - FK Velež 0:1

HŠK Zrinjski, FK Velež, Gradski derbi, online prijenos

Neredi nakon utakmice: Ozljeđeno nekoliko policajaca i navijača

Nekoliko policajaca i navijača ozljeđeno je u večerašnjim sukobima u Mostaru koji su se dogodili nakon što je prekinuta nogometna utakmica "Zrinjski" - "Velež".

Policija Hercegovačko-neretvanske županije stavila je večeras pod kontrolu nerede koji su se sa stadiona "Pod Bijelim Brijegom" prenijeli na gradske ulice.

>>FOTO i VIDEO Gradski derbi: Uz fer i korektno navijanje očekujemo povoljan rezultat za uzvratni susret

Momčadi su istrčale u sljedećim sastavima:

HŠK Zrinjski: Melher, Šunjić, Džidić, Marjanović, Bekić, Pehar, Žižović, Stojkić, Duro, Popović i Aničić. Trener: Slaven Musa.

FK Velež: Oštraković, Škaljić, Lakičević, Cerić, Velagić, Kajtaz, Kodro, Jazvin, Zolj, Okić, Ivetić. Trener: Mirza Varešanović.

I momčad Zrinjskog odlazi sa stručnim stožerom u svlačionicu. Utakmica se neće nastaviti.

Navijači su se vratili na svoju tribinu.

Prekid utakmice u Mostaru. Navijači Zrinjskog "Ultrasi" upali su na teren. Igrači Veleža doslovno su pobjegli ispred navijača Zrinjskog u svoju svlačionicu.

nogometna lopta 0:1 Demić nakon odlične soloakcije.

U Mostaru se igra 7 minuta sudačke nadoknade.

žuti karton90 minuta - Oštraković.

86 minuta - Zrinjski pokušava ubačajima sa strane ali odbrana Veleža je pravovremena.

HŠK Zrinjski,FK Velež,Gradski derbi,online prijenos 83 minuta - Kod Veleža izlazi Ivetić a ulazi Demić.

80 minuta - Šut Marjanovića hvata golman gostiju Oštraković.

HŠK Zrinjski,FK Velež,Gradski derbi,online prijenos 79 minuta - Kod Zrinjskog izlazi Duro a ulazi Miličević.

žuti karton 78 minuta - Cerić zbog prigovora.

76 minuta - Dosta vezanih grešaka u igri na obje strane. Zrinjski ne uspjeva kroz igru ozbiljnije ugroziti gol gostiju.

HŠK Zrinjski,FK Velež,Gradski derbi,online prijenos71 minuta - Kod Veleža izlazi Zolj a ulazi Rovčanin.

HŠK Zrinjski,FK Velež,Gradski derbi,online prijenos69 minuta - Kod Zrinjskog izlazi Bekić a ulazi Sušić.

67 minuta - Utakmica je nakratko prekinuta zbog bakljde Ultrasa.

66 minuta - Ponovno dobra intervencija Melhera nakon kornera Veleža.

63 minuta - Indirekt za Velež na 20 metara od gola Melhera. Kajtaz izvodi prekid a Melher ponovno dobro brani. Bolja igra Veleža u drugom poluvremenu.

žuti karton 62 minuta - Šunjić zbog igranja rukom.

61 minuta - Okić odlično šutira sa 20 metara ali Melher krajnjim naporom izbacuje loptu u korner.

HŠK Zrinjski,FK Velež,Gradski derbi,online prijenos 60 minuta - Kod veleža izlazi Velagić a ulazi Spahić.

59 minuta - Žuržinov dobro centrira sa lijeve strane ali Aničić ponovno slabo šutira, ovaj put glavom.

55 minuta - Dobru priliku propušta Aničić nakon ubačaja Pehara.

HŠK Zrinjski,FK Velež,Gradski derbi,online prijenos 54 minuta - Iz igre kod Zrinjskog je izašao Žižović a ušao Žuržinov.

žuti karton 54 - minuta Jazvin zbog povlačenja za dres.

53 minuta - Igra na sredini terena bez pravih prilika na obje strane.

47 minuta - Dobar šut Okića sa 20 metara, lopta odlazi iznad gola Melhera.

Počelo je drugo poluvrijeme u Mostaru.

Kraj prvog poluvremena u Mostaru, Zrinjski - Velež 0:0

žuti karton 44 minuta - Aničić zbog oštrog starta. Igrat će se 3. minute sudačke nadoknade.

40 minuta - Žižović je izveo korner a dobro skočio Marjanović, lopta odlazi tik pored gola.

38 minuta - U Mostaru i dalje rezultat nepromjenjen Zrinjski - Velež 0:0.

33 minuta - Dobra prilika za Velež, po desnoj strani je prošao Ivetić koji ubacuje u 16 metara, lopta dolazi do usamljenog Kodre koji šutira neprecizno preko gola.

žuti karton 31 minuta - Okić zbog simulacije.

30 minuta - Duro je izveo korner za Zrinjski, gužva u 16 metara ali odbrana Veleža izbacuje loptu.

26 minuta - Aničić daje dobru dubinsku loptu za Stojkića koji odlično centrira ali za malo kasni Bekić, lopta za Velež.

22 minuta - Zrnjski ima terensku incjativu ali Velež za sada dobro stoji na terenu.

19 minuta - Igra na sredini terena bez prilika.

Nakon odigranih 15 - tak minuta na terenu Zrinjski očekivano bolja momčad.

13 minuta - Odličan šut Pehara sa 25 metara.

11 minuta - Na dobro ispunjenom stadionu gledatelji mogu za sada uživati u otvorenoj igr sa obje strane.

9 minuta - Šut Okića sa 20 metara brani Melher.

6 minuta - Marjanović ponovno probija pokraj Škaljića, dobro centrira ali odbrana Veleža pravovremeno otklanja opasnost.

4 minuta - Sve je dobro napravio Marjanović po lijevoj strani, oštro šutirao ali brani Oštraković.

1 minuta - Dobar šut Aničića sa 25 metara, lopta odlazi pokraj gola.