FOTO  Kadeti Zrinjskog pobjedom nad Širokim Brijegom preuzeli vodeću poziciju

Stadion HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, kadeti, Omladinska liga

KADETI: Zrinjski - Široki Brijeg 3:2

Derbi kadetske lige opravdao je očekivanja te su u ubudljivoj utakmici nogometaši Zrinjskog došli do pobjede od 3:2 kojom su trenutno preuzeli vodeću poziciju na tabeli.

Prvo poluvrijeme donijelo nam je odličnu igru s obje strane u kojem su postiguta četiri pogotka. Zrinjski dolazi do prednosti već u 2. minuti kada nakon ubačaja Božića pogađa Savić za 1:0. Ipak gosti u idućih deset minuta dolaze do preokreta pogocima Marušića u 7. i Čolaka u 13.minuti. Samo par minuta kasnije Zrinjski dolazi do izjednačenja pogotkom Božića.

Nastavak utakmice donio je ravnopravnu igru u kojoj su gosti propustili dvije velike prilike, a kazna za to došla je u 77.minuti kada najbolji igrač susreta Božić svojim drugim pogotkom donosi pobjedu mladim Plemićima.