FOTO  Juniori Širokog Brijega pregazili Želju, remi kadeta

Široki Brijeg - Željezničar

KADETI: Široki Brijeg - Željezničar 1:1

Kadeti Širokog i Želje u slaboj utakmici podijeli su bodove odigravši 1:1. Već na samom početku susreta domaći su oštećeni za jedanaesterac kada napadač domaćih Marušić prolazi stopera Želje koji ga povlači za dres međutim sudac se nije oglasio. Gosti dolaze u vodstvo pogotkom Šehića u 31.minuti susreta, a bod Širokom donosi Marušić dvije minute prije kraja susreta iz kaznenog udarca. Treba napomenuti da je utakmica odigrana po velikom nevremenu te je bila prekinuta nekoliko minuta nakon što je grom udario u blizini stadiona.

JUNIORI: Široki Brijeg - Željezničar 3:0

Odličnu utakmicu odigrali su juniori Širokog Brijega koji su potpuno nadigrali goste iz Sarajeva te su zabilježili uvjerljivu pobjedu od 3:0. Od početka susreta domaćin je preuzeo terensku inicijativu te dolazi do prednosti u 12.minuti pogotkom Jurića. Do kraja prvog poluvremena domaći povećavaju prednost preko Buhača u 31.minuti. Konačan rezultat svojim drugim pogotkom postavlja najbolji igrač susreta Jurić u 71.minuti.