FOTO   HŠK Zrinjski-HNK Brotnjo 4:2

HŠK Zrinjski, HNK Brotnjo Čitluk
Prvo poluvrijeme gledali smo borbenu utakmicu, a prvu prigodu imali su gosti, a Hadžić je bio na mjestu. Nakon početnog ispitivanja snaga Zrinjski preuzima sve konce igre u svoje ruke, i polako se plela mreža oko vrata gostiju. Na vodstvo Zrinjskog čekalo se do 28. minute kada je Kutalija dobro iskoristio asistenciju Stojkića postigao pogodak. 2:0 bilo je u 36. minuti, a strijelac je ponovo Kutala iz kaznenog udarca kome je prethodilo igranje rukom jednog od obrambenih nogometaša Brotnja. Minut kasnije već je 3:0, a svoj prvijenac za Zrinjski postigao je Bekić na asistenciju Zadre. 3:0 bio je rezultat prvih 45. minuta.

Zrinjski je na 4:0 povisio drugim pogotkom Bekića u 58 minuti, a nakon toga je trener domaćih dao prigodu svim nogometašima koji su bili na klupi. To su iskoristili gosti koji su sa dva pogotka smanjili rezultat na 4:2.