FOTO  HFC Zrinjski pobjednik VBT u malom nogometu Hvidra Mostar 2018

HFC Zrinjski, Hvidra turnir
Finale je odigrano pred punom dvoranom koja je došla pozdraviti dvije najbolje momčadi na ovogodišnjem turniru. HFC Zrinjski zasluženo je osvojio turnir pobjedom 4:0.

Utakmica samo što je počela, a Zrinjski je preko Boškovića poveo s 1:0. Nakon toga obije momčadi su imale po nekoliko prigoda, a rezultat se nije mijenjao do 22 minute kada je Bošković povisio na 2:0. Rezultatom 2:0 završilo je prvo poluvrijeme.

U 29. minuti rezultat je 3:0, a strijelac je opet Bošković. Za 4:0 pogodak je postigao Ivanković. Utakmica je završila rzultatom 4:0.

Najbolji igrač turnira je Josip Bošković (HFC Zrinjski), najbolji vratar Andrijano Dujmović (HFC Zrinjski), a titulu najboljeg strijelca podijelili su Antonio Repić (Lounge club Tel Aviv Caffe C2) I Anel Radmilović (Bemix Trebinje) koji su postigli po osam pogodaka.