Gol Marka Roga donio neriješen rezultat Dinamo pred uzvrat u Salzburgu

dinamo

Rezultat nakon odigranih 90 minuta je glasio 1:1, što je, ako se sve uzme u obzir, dobar rezultat za oba tima.

Salzburg jer je dao gol u gostima, a Dinamo izbjegao poraz i ima i dalje dobre šanse da prođe u grupnu fazu.

Prvih sat vremena utakmice mreže su mirovale, da bi u posljednjih pola sata gledatelji na Maksimiru vidjeli dva gola. Gosti su poveli golom Lazara u 59. minuti nakon asistencije Wandersona.

Do 76. minute Austrijanci su vodili, a onda je upravo strijelac vodećeg gola Lazaro skrivio jedanaesterac. Marko Rog je zabio s 11 metara za 1:1.

Kopenhagen je pred svojim navijačima svladao APOEL s minimalnih 1:0, a Cipranima je presudio Pavlović golom u 43. minuti. Revanši se igraju za sedam dana, a konačni pobjednici idu u grupnu fazu Lige prvaka. Timovi koji ispadnu igrat će grupnu fazu Europske lige.