Europska liga: Poraz Dinama za oproštaj od Europe

Strijelac jedinog gola, koji je grčkoj momčadi donio plasman u šesnaestinu finala, bio je Salpingidis u 60. minuti.

Dinamu je za dalji plasman bila potrebna pobjeda, pa su zagrebački "modri" propustili priliku da proljeće dočekaju u Europi.

Dinamo je tijekom cijelog susreta imao inicijativu, ali nije uspio probiti čvrsti odbrambeni blok grčke ekipe. U 60. minuti Grci su uspjeli doći do gola preko Salpingidisa, koji je nakon dvostrukog dodavanja s ruba kaznenog prostora uspio savladati nemoćnog Kelavu.

Trener Dinama Vahid Halilhodžić nakon primljenog gola igrao je sa čak četiri napadača, ali Dinamo nije uspio probiti grčku odbranu koja se povukla na 20 metara.

U drugom susretu u grupi Villarreal je slavio na gostovanju kod Club Bruggea s 2:1. Oba pogotka za "Žutu podmornicu" postigao je Rossi (30., 34.-11m), a strijelac za Brugge bio je Kouemaha (28.).

Villarreal je pobjedom u Belgiji potvrdio prvo mjesto u grupi s 12 bodova, PAOK ima 11, Dinamo je ostao na sedam, a na posljednjem mjestu je Club Brugge s tri boda.