HKK Široki Brijeg-KK Mega Vizura 72:86

Franko Kaštropil, HKK Široki, HKK Široki Brijeg, ABA liga
Beograđani su pokazali da nisu slučajno 'razvalili' Cibonu jer se doista radi o odličnoj ekipi koja je i večeras od prve minute dala do znanja da su došli po pobjedu.

Prva četvrtina je možda bila i ključna jer su gosti napravili razliku od 11 koševa (13:24) koju su uspjeli sačuvati do poluvremena 33:43. Drugo poluvrijeme ne donosi ništa novo gosti uspješno čuvaju prednost i odlično stoje na parketu Pecare. Široki 'dopušta' poentiranje gostiju s vanjskih pozicija i muči se da dostigne razliku Mega Vizure, međutim ne polazi im za rukom. U sastavu imaju samo jednog raspoloženog igrača (Ivan Opačak) koji kako tako drži domaće u igri. I zadnja četvrtina pripada gostima (21:23) koji utakmicu završavaju rezultatom 72:86...

Ivan Opačak ubacio je 15 koševa (3/5 za tricu), Jones 11, Buva 9, Petrović 8, Katić 6 koševa dok je kod gostiju Avramović ubacio 21, Jokić 17, Miljenović 15 koševa.