HKK Čapljina-KK Kakanj 109: 68

Utakmicu je u Gradskoj dvorani u Čapljini pratilo 1200 gledatelja koji su uživali u igri svojih ljubimaca. Već prva četvrtina pokazala je kolika je razlika u kvaliteti između sinoćnjih suparnika, a na koncu iste na semafou je stajao rezultat 28: 13.

Slično je bilo i u drugoj četvrtini, te sa na odmor otišlo sa rezultatom 52:31. Drugo poluvrijeme bilo je samo formalnost u kome čapljinci nisu dozvolili gostima smanjenje rezultata. Krajnji rezulta od 109:68 dovoljno govori koliko je Čapljina bila bolja od svojih sinoćnjih gostiju.

Kod momčadi HKK Čapljina bolji od ostalih bili su Gligora sa 24, te Zdravković i Fekete sa po 18 postignutih poena. Kod gostiju najefikasniji bio je Begovac sa 12 koševa.

HKK Čapljina Lata-KK Kakanj  109:68 (28: 13, 24: 18, 30: 21, 27: 16)