Fra Mario Knezović: U Münchenu sam poželio da je manje ljudi u crkvi
U toj župi djeluju šestorica fratara: fra Boris Čarić, fra Jozo Župić, fra Krešo Samardžić, fra Marinko Vukman, fra Filip Mimica i fra Petar Komljenović. Volio bih da svi to mogu doživjeti kako se međusobno cijene, poštuju, vole i marljivo rade. Osim toga, nemjerljiva je činjenica snage vjernoga puka koji je satima stajao te pozorno i pobožno sudjelovao na seminaru, Svetim misama, klanjanju itd.
Na blagdan Alojzija Stepinca na misama bijaše više od 5 tisuća ljudi. Vidjevši to čak sam se našalio da je ovo prvi put kad bih volio da ih je manje u crkvi jer bi to značilo da su u Domovini! To su ljudi koji vole Boga, vole Crkvu, vole Domovinu, vole fratre, vole svoj narod. Hvala svima za molitvu, stisak ruke, poticaje, sudjelovanje. Bog neka sve blagoslovi.
FRA MARIO KNEZOVIĆ
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore