FOTO U nekim dijelovima Mostara potreban čamac
Nakon jučerašnjih obilnih padavina u nekim dijelovima Mostara jutros bi umjesto automobila valjao čamac.
Dionica puta od Avijatičarskog mosta prema Sjemenarni u potpunosti je pod vodom, koja doseže i do polovine automobila.
Sinoć je situacija bila još i gora, pa su neki vozači upadali u ogromnu vodu u potpunom mraku, nesvjesni što ih je snašlo, budući da na ovom dijelu nema rasvjete, a nije ni označeno da upadate u svojevrsno jezero.

Negodovanje vozača, pa čak i otpali branik zabilježili smo danas na licu mjesta. Promet teče otežano, iz smjera Mostar Bišće polje vozači čekaju, te obilaze suprotnim trakom, odnosno ispred dvorišta tamošnjih poduzeća.
K.P
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore